Nohut Unu 1 KG

Nohut Unu 1 KG
Nohut Unu 1 KG
Görsel 1
Görsel 2
Fiyat:
18,00 TL
3.2 9
18.00 www.cevizhane.org
Sepete EkleSatın Al
Un yerine kullanabilirsiniz. Biz glutensiz olduğu için tercih ediyoruz ve krep olsun pizza olsun bu tarz un gerektiren hamurlu gıdalarda kullanıyoruz.
Lezzet aynı hiç fark etmiyor. En önemlisi bakliyat yerli ve çok besleyici.

Bitkisel sterollerden zengin yapıları her birini etkili birer “anti kolesterol ilaç” haline getiriyor. İçlerinin tıka basa vitamin (B vitamini, folik asit) ve mineral (demir, magnezyum) doludur.
Fasulyenin posa/lif içerikleri de çok yüksek. Güçlü posa yapıları sayesinde bağırsakları çalıştırıp kabızlığa ve kalınbağırsak kanserine karşı güvenli bir baraj oluşturuyorlar. Yarım bardak (100 gram) mercimek 8, kuru fasulye 6, nohut 4 gram civarında posa içeriyor ki günlük posa ihtiyacımızın 25-30 gram olduğu düşünülürse bunlar mükemmel rakamlar. Fasulyenin içindeki özel bir maddenin (Fas-2) kilo kontrolünde de mühim işler gördüğü biliniyor.

Ayrıca fasulyeler “tok tuttukları” için de kilo ayarında mühim faydalar sağlıyor. Özetle “fasulyenin sağlık hikayesi” uzun mu uzun.

Uzun çünkü daha pek çok marifeti var. Kanda şeker seviyelerinin ayarlanmasını sağlayabiliyorlar. Bitkisel sterollerden zengin yapıları her birini etkili birer “anti kolesterol ilaç” haline getiriyor. İçlerinin tıka basa vitamin (B vitamini, folik asit) ve mineral (demir, magnezyum) dolu olduğunu da bir kenara not edin.

Diğer Özellikler
Stok Kodu2016
MarkaKaptan`ın Ceviz Çiftliği
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.