Müşteri Hizmetleri

İptal ve İade

SİPARİŞ İPTALİ
Satın aldığınız ürünleriniz henüz kargoya verilmediyse, 0546 414 84 31 numaralı telefonu arayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Böyle durumda ödemeniz 10 gün içerisinde tarafınıza iade edilir. Eğer kargonuz yola çıktıysa, ürün elinize ulaştıktan sonra iade prosedürü işleyecektir. 
 
Diğer tüm soru, görüş ve siparişleriniz için; selin@cevizhane.org adresine mail atabilir, ya da 0 546 414 84 31  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
 
CAYMA HAKKINI KULLANMA
www.cevizhane.org dan aldığınız bir ürünü elinize ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz. Bu hakkınızı kullanmanızı engelleyen istisnai durumlar aşağıda belirtilmiştir.
 
İADEYE UYGUN OLMAYAN ÜRÜNLER
• Hızlı bozulan ürünler (taze ceviz vb) 
• Son kullanım tarihi geçen ürünler 
• Cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış, barkodunun hasar almamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. 
 
İADE PROSEDÜRÜ ADIMLARI
İade etmek istediğiniz ürünler yukarıdaki şartlara uygunsa, bu hakkınızı kullanabilmeniz için, ürünü teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde selin@cevizhane.org adresine mail ile ya da 0546 414 84 31 no lu telefona bilgi vermeniz yeterli olacaktır.
 
Sonrasında, sizi yönlendireceğimiz şekilde, ilgili kargo firmasına giderek, iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Cayma hakkının kullanılması halinde, teslim edilen ürünün, KARGO TESLIM TUTANAĞI ÖRNEĞİNİN ve İRSALİYELİ FATURA ASLININ iadesi zorunludur. Ürünün, bu belgelerle birlikte, elimize ulaşmasını takip eden, 10 gün içerisinde, ürün bedeli alıcıya iade edilir. Fatura aslı ibraz edilmezse KDV tutarı ve varsa diğer yasal yükümlülüklerden kaynaklanan meblağlar iade edilmez.
 
Cayma hakkı kapsamında iade edilen ürünün kargo masrafı düşülerek iade yapılacaktır.
  
KARGONUZU TESLİM ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER
 
LÜTFEN KARGONUZU ALDIĞINIZDA, KARGO ELEMANI KAPINIZDAN AYRILMADAN ÖNCE KUTUNUZU AÇARAK; HERŞEYİN SAĞLAM OLUP OLMADIĞINA BAKARAK, KARGONUZU TESLİM ALINIZ!

HASARLI OLDUĞU DURUMDA TESLİM ALMAYINIZ!

SEVKİYATTAN KAYNAKLANAN BİR HASAR VARSA, BUNU ANINDA TESPİT ETMEK ADINA; HASARLI KOLİNİN FOTOĞRAFINI ÇEKEREK, KARGO ELEMANINA BİR TUTANAK TUTTURMANIZ GEREKİR. DAHA SONRA BU TUTANAĞIN VE KARGONUN FOTOĞRAFINI selin@cevizhane.org ADRESİNE GÖNDERİRSENİZ, BİZ İADENİZİ TAKİP EDİYOR VE SİZİNLE BAĞLANTIYA GEÇİYOR OLACAĞIZ.

HASARLI ÜRÜN İADELERİNDE, KARGO ELEMANINA TUTTURACAĞINIZ BİR TUTANAK VE HASARLI OLAN ÜRÜNÜ KABUL ETMEMEK, SİZİ VAKİT KAYBINDAN KORUYACAK VE İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAKTIR…
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.